Ons team

Jeroen Wouters

architect / directeur

j.wouters@jmw-architecten.nl

+31 (0)13 580 01 29

Koen Schrauwen

projectleider

k.schrauwen@jmw-architecten.nl

+31 (0) 13 580 01 29

Han van den Eijnden

projectassistent / stagiair

h.vandeneijnden@jmw-architecten.nl

+31 (0) 13 580 01 29

Roel Bekkers

architect

r.bekkers@jmw-architecten.nl

+31 (0)13 580 01 29

Luuk Verhagen

projectleider

l.verhagen@jmw-architecten.nl

+31 (0)13 580 01 29

Lisa Verhoeven

projectleider

l.verhoeven@jmw-architecten.nl

+31 (0)13 580 01 29

Jacqueline Wouters

bureaumanager

jacqueline.wouters@jmw-architecten.nl

+31 (0) 13 580 01 29

PRIJZEN / NOMINATIES / EERVOLLE VERMELDINGEN

  • eervolle vermelding categorie woningbouw villa Brands Nationale staalprijs 2016
  • nominatie Gulden Feniks 2015 categorie gebiedstransformatie Struyckenwijk voor opdrachtgever Wonen Breburg
  • nominatie BNA gebouw van het jaar 2010 met 36 bospatio’s te Goirle
  • publieksprijs AMNAi 2008 met appartementencomplex Witbrant West voor opdrachtgever Wonen Breburg
  • nominatie voor AMNAi prijs met appartementencomplex Witbrant West vooropdrachtgever Wonen Breburg
  • 2e prijs en publieksprijs prijsvraag BNA Dorps Wonen, Berkel-Enschot
  • winnaar aanbesteding Casembrood Oost, Goes
  • nominatie JA prijsvraag BNA Push IN – Push UP Amsterdam
  • nominatie publieksprijs drijvende woning Light-Pod Rosmalen
  • laureaat meervoudige opdracht Vlaams Bouwmeester Begijnhof Diksmuide
  • winnaar meervoudige opdracht 36 woningen de Bospatio Goirle
  • selected, prijsvraag Europan 8, Tilburg
  • eervolle vermelding Bauweltprize 2005
  • winnaar Topprestaties BNW 2005
  • eervolle vermelding prijsvraag herinrichting binnenplein Carre Tilburg
  • eervolle vermelding prijsvraag Zuidpoort-Achterom Delft
  • winnaar vakjuryprijs Bouwfondsprijsvraag 2003 Urban Drive In Almere
  • eervolle vermelding prijsvraag woonwerk woning Roombeek Enschede
  • winnaar prijsvraag IFD kantoor de Meeuw van de 21ste eeuw
  • nominatie prijsvraag Brugplein ‘s-Hertogenbosch
  • winnaar meervoudige opdracht Reddingsmuseum Hoek van Holland
  • winnaar BNA prijsvraag PIUSX Tilburg 2000
JMW Architecten