Over JMW

JMW architecten is een innovatief architectenbureau dat zich kenmerkt door een moderne en realistische stijl van ontwerpen met een strakke detaillering en uitgesproken materiaalkeuze.

De oprichting van JMW architecten is voortgekomen uit het winnen van een prijsvraag in 1999 uitgeschreven door BNA Midden-Brabant.

De orderportefeuille is heel divers; o.a. verbouwingen van woonhuizen, ontwerpen van (vrijstaande) woningen en villa’s in binnen- en buitenland, projectmatige woningbouw, multifunctionele accommodaties, cultuurcluster, ombouw van zeecontainers naar studentenhuisvesting, sportaccommodaties, vakantiewoningen, stedenbouwkundige visies en utiliteitsbouw.

JMW team

Jeroen Wouters

architect / directeur

j.wouters@jmw-architecten.nl

+31 (0)13 580 01 29

Roel Bekkers

architect

r.bekkers@jmw-architecten.nl

+31 (0) 13 580 01 29

Tian Tjioe

projectleider

t.tjioe@jmw-architecten.nl

+31 (0)13 580 01 29

Jacqueline Wouters

bureaumanager

jacqueline.wouters@jmw-architecten.nl

+31 (0) 13 580 01 29

Lisa Verhoeven

architect

l.verhoeven@jmw-architecten.nl

+31 (0)13 580 01 29

Rick Kolen

projectleider

r.kolen@jmw-architecten.nl

+31 (0)13 580 01 29

Ruben van Vugt

architect

r.vanvugt@jmw-architecten.nl

+31 (0)13 580 01 29

Djolien van der Land

stagiaire Urban Design

info@jmw-architecten.nl

+31 (0)13 580 01 29

Koen Schrauwen

architect

k.schrauwen@jmw-architecten.nl

+31 (0) 13 580 01 29

Han van den Eijnden

projectleider

h.vandeneijnden@jmw-architecten.nl

+31 (0) 13 580 01 29

Guus Boel

projectleider

g.boel@jmw-architecten.nl

+31 (0)13 580 01 29

PRIJZEN | NOMINATIES | EERVOLLE VERMELDINGEN

  • eervolle vermelding categorie woningbouw villa Brands Nationale staalprijs 2016
  • nominatie Gulden Feniks 2015 categorie gebiedstransformatie Struyckenwijk voor opdrachtgever Wonen Breburg
  • nominatie BNA gebouw van het jaar 2010 en winnaar meervoudige opdracht met 36 bospatio’s te Goirle
  • publieksprijs AMNAi 2008 en nominatie AMNAi prijs Witbrant West appartementencomplex Tilburg opdrachtgever Wonen Breburg
  • 2e prijs en publieksprijs prijsvraag BNA Dorps Wonen, Berkel-Enschot
  • winnaar aanbesteding Casembrood Oost, Goes
  • nominatie JA prijsvraag BNA Push IN – Push UP Amsterdam
  • nominatie publieksprijs drijvende woning Light-Pod Rosmalen
  • laureaat opdracht Vlaams Bouwmeester Begijnhof Diksmuide
  • selected, prijsvraag Europan 8, Tilburg
  • eervolle vermelding Bauweltprize en winnaar Topprestatie BNW 2005
  • eervolle vermelding prijsvraag herinrichting plein Carre Tilburg
  • eervolle vermelding prijsvraag Zuidpoort-Achterom Delft
  • winnaar vakjuryprijs Bouwfondsprijsvraag 2003 Urban Drive In Almere
  • eervolle vermelding prijsvraag woonwerk woning Roombeek Enschede
  • winnaar prijsvraag IFD kantoor de Meeuw van de 21ste eeuw
  • nominatie prijsvraag Brugplein ‘s-Hertogenbosch
  • winnaar meervoudige opdracht Reddingsmuseum Hoek van Holland
  • winnaar BNA prijsvraag PIUSX Tilburg 2000